Tuesday, October 26, 2021

Tag: E mbani mend Tomkën

E mbani mend Tomkën, ja si duket ai sot (FOTO)

    ‘Tomka dhe shokët’ e tij ka qënë një film shumë i dashur për fëmijët e viteve ’77. Një tjetër sukses i regjisores së madhe Xhenfizo...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com