Saturday, May 21, 2022

Tag: e bukura e kinemasë shqiptare

Rajmonda Bulku, e bukura e kinemasë shqiptare

    Nga fundi i viteve 1970 u shfaqën në ekranin e madh shqiptar një grup aktoresh të reja, të kulturuara dhe të pasionuara që i...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!