Tuesday, February 7, 2023

Tag: dritë që nuk shuhet.

Kujtim Spahivogli, dritë që nuk shuhet.

    Gruaja e artistit, Vllasova Musta, rrëfen për dramaturgun, regjisorin, aktorin dhe njeriun vizionar që donte të punonte me metoda bashkëkohore, por pasioni nuk e...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!