Sunday, August 14, 2022

Tag: DRAME NGA SHERI MITA DHE PELLUMB KULLA – VIDEO NGA AKTORET SHQIPTARE!

“DY KRISMA NE PARIS”, DRAME NGA SHERI MITA DHE PELLUMB KULLA...

  Një dramë nga Sheri Mita, Pëllumb Kulla me subjekt vrasjen e tradhetarit te kombit shqiptar Esat Pashë Toptanit në Paris si dhe gjyqin e...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!