Monday, February 6, 2023

Tag: Dhimiter Jano (1945-2005)

Dhimiter Jano (1945-2005)

    Dhimiter Jano (1945-2005). Aktor. Lindi ne Fier ne 12 dhjetor 1945. Mbaroi Institutin e Larte te Arteve per aktor ne vitin 1972 dhe fill...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!