Tuesday, October 19, 2021

Tag: dhimbja ‘mbyt’ Thumanën

Gjashtë pjesëtar nga familja Cara/ Sot ceremonia mortore, dhimbja ‘mbyt’ Thumanën

    Durrësi dhe Thumana ishin dhe dy vendet që veç dëmeve të shumta, patën edhe jetë të humbura nga tërmeti. Ditën e sotme do të...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com