Saturday, June 19, 2021

Tag: dhe vetëm më pas më e mora vesh pse

Rrëfehet Xhevahir Zeneli: Kadri Roshi më goditi me shpullë, dhe vetëm...

      Aktori Xhevahir Zeneli ka qenë i ftuar sot në emisionin e Rudina Magjistarit. Gjatë emisionit Zeneli zbuloi pjesë nga prapaskenat e realizimit të filmave...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com