Tuesday, March 28, 2023

Tag: bukuria e pavdekshme e kinemasë Italiane dhe Hollivudit

Sophia Loren, bukuria e pavdekshme e kinemasë Italiane dhe Hollivudit

      Sophia Loren lindi më 20 shtator 1934 në Romë, Itali. Është një aktore e filmit dhe teatrit dhe fituese e çmimit Oskar. Në 1962,...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!