Saturday, May 21, 2022

Tag: Besmir Bitraku dhe Ilir Bokshi rrëfejnë rolet dhe mesazhin e dramës thriller

“Frankenshtain”, Yllka Mujo, Helidon Fino, Besmir Bitraku dhe Ilir Bokshi rrëfejnë...

  Drama e “Frankenshtain” nga Tim Kelly bazuar në veprën e Mary Shelley, vjen premierë në skenën e Teatrit Kombëtar me regji nga Ilir Bokshi....
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!