Wednesday, February 1, 2023

Tag: Astrit Mamaj (1962)

Astrit Mamaj (1962)

    Astrit Mamaj. Aktor. Lindi ne Durres, me 14 mars. Kreu Institutin e Larte te Arteve, me 1987, dhe qe nga ai vit e ne...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!