Sunday, April 2, 2023

Tag: Arti në zi

Arti në zi, ndërron jetë kompozitori i njohur italian, Ennio Morricone

Vdes në moshën 92-vjeçare kompozitori dhe dirigjenti i orkestrës...

Arti në zi, ndahet papritur nga jeta një nga parodistët e...

    Lajm i hidhur për artin shqiptar dhe të gjithë ata që u rritën e jetuan me humorin e tij. Është ndarë papritur nga jeta...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!