Thursday, February 2, 2023

Tag: Arian Culiqi (1960)

Arian Culiqi (1960)

    Arian Culiqi (1960). Aktor, skenarist dhe regjisor. Lindi ne Shkoder, me 25 mars. Pas mbarimit ne Institutin e Larte te Arteve per aktor, me...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!