Tuesday, October 26, 2021

Tag: Ardit Gjebrea kujton aktoren e ‘Pinokut’: ‘Lutem që engjëjt të të japin atë që në Tokë nuk e pate’

Ardit Gjebrea kujton aktoren e ‘Pinokut’: ‘Lutem që engjëjt të të...

    Përmes një pjate me fruta dhe ëmbëlsira, Ardit Gjebrea përkujtoi sot aktoren e ndjerë Eva Pëllumbi. “Kjo ishte pjata e fundit që ndamë bashkë...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com