Saturday, May 21, 2022

Tag: Arben Dervishi (1963)

Arben Dervishi (1963)

    Arben Dervishi (1963). Aktor. Lindi ne Korce, me 11 prill. Mbaroi studimet e larta ne Akademine e Arteve* per aktor (1988) dhe fill me...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!