Tuesday, October 19, 2021

Tag: Arben Derhemi dhe Robert Ndrenika sërish bashkë pas “Njerëz dhe Fate”

Dikur ishin babai dhe djali, Arben Derhemi dhe Robert Ndrenika sërish...

    Aktori i skenës shqiptare, Arben Derhemi, sapo dha lajmin e mirë për të gjithë fansat e tij. Së shpejti pritet një bashkëpunim me ikonën...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com