Tuesday, October 19, 2021

Tag: Anita Bitri 8 Janar 1968 – 19 Tetor 2004.

Anita Bitri 8 Janar 1968 – 19 Tetor 2004.

    Kengetarja e shquar dhe violiniste, lindi ne Sarande me 8 janar 1968. Qe ne moshe te mitur bie ne sy si nje vogelushe qe kendon...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com