Sunday, August 14, 2022

Tag: ANES LUMENJVE – RECITIM NGA AKTORI TIMO FLLOKO – VIDEO NGA AKTORET SHQIPTARE

ANES LUMENJVE – RECITIM NGA AKTORI TIMO FLLOKO – VIDEO NGA...

  Anës Lumenjve Arratisur, syrgjynosur, rraskapitur dhe katosur po vajtonj pa funt, pa shpresë, anës elbë-s, anës spree-së. ku e lam' e ku na mbeti, vaj-vatani e mjer mileti, anës detit i...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!