Wednesday, February 1, 2023

Tag: Ali Bega (1942)

Ali Bega (1942)

    Ali Bega (1942). Aktor. Lindi ne Tirane me 29 Janar. Kreu shkollen e larte per aktor “Aleksander Moisiu” me 1964, dhe me pas filloi...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!