Tuesday, May 24, 2022

Tag: AKUZA E SOKRATIT – “BINOM SHPIRTI” (INTERPRETIMI I SHKELQYER I AKTORIT VLONJAT ILIRJAN ALI) EDITORIAL

AKUZA E SOKRATIT – “BINOM SHPIRTI” (INTERPRETIMI I SHKELQYER I AKTORIT...

  NGA:RUDINA MERKURI   Duke udhetuar ne antikitet futesh ne ate manual, ne apoteuzen ku logjika dhe akuza vjen si simbioz dhe ne ditet e sotme. Diferencimi...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!