Monday, September 27, 2021

Tag: Aktorja Bruna Borova

Aktorja Bruna Borova

    Bruna Borova lindi ne Korçe dhe u rrit ne Tirane ne nje familje intelektuale.Mbasi mbaroi fakultetin e Arteve te bukura, punoi 3 vjet ne...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com