Monday, February 6, 2023

Tag: aktori që i dha jetë personazhit: Gjysh!…

Ndrek Prela, aktori që i dha jetë personazhit: Gjysh!…

    Aktori, i teatrit “Migjeni” të Shkodrës, Ndrek Prela interpretoi në skenën teatrore dhe në film. Edhe pse regjisorët e formatuan si “Mjeshtër të roleve...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!