Sunday, April 2, 2023

Tag: Aktori Kastriot Çaushi (1954)

Aktori Kastriot Çaushi (1954)

    Kastriot Çaushi (1954). Aktor. Lindi ne Tepelene, me 14 qershor. Mbaroi Institutin e Larte te Arteve* per aktor, 1973-1976, dhe filloi pune si aktor...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!