Thursday, February 2, 2023

Tag: Aktori i teatrit “Bylis”

Aktori i teatrit “Bylis”, Muhamet Sherri: Une jam “Xha Kosta” i...

    Vokali, toni karakteristik dhe pamja ime e qete-ja armet e mia ne skene. Me nje pamje te qete dhe babaxhane, me nje timber zeri...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!