Tuesday, October 19, 2021

Tag: Aktori Fatos Sela (1948-2013)

Aktori Fatos Sela (1948-2013)

    Fatos Sela lindi ne 2 tetor te vitit 1948 dhe u nda nga jeta ne 18 dhjetor 2013. Studimet e larta i perfundoi ne...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com