Tuesday, October 26, 2021

Tag: Aktori elbasanas Eduart Cala (1950)

Aktori elbasanas Eduart Cala (1950)

    Eduart Cala, ka lindur ne Elbasan me 19.09.1950. dhe vazhdon te banoje po aty. Po ne qytetin e tij u arsimua shkoi ne shkollen fillore...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com