Monday, February 6, 2023

Tag: Aktori dhe regjisori Vasjan Lami (1957)

Aktori dhe regjisori Vasjan Lami (1957)

    Vasjan Lami ka lindur me 21 Maj 1957 në Tiranë. Eshtë një aktor i njohur si ne skenen e Teatrit ashtu edhe ne Film....
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!