Wednesday, February 1, 2023

Tag: A E NJIHNI MARIE LOGORECIN ZOTI PRESIDENT ?! Nga: DR. PËRPARIM KABO

A E NJIHNI MARIE LOGORECIN ZOTI PRESIDENT ?! Nga: DR....

  Ndoshta iu duket pa kuptim kjo pyetje, zoti President i Republikës, sepse Ju nuk mund të njihni këdo dhe gjithkënd, por ja që kjo...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!