Tuesday, May 24, 2022

Tag: 77-vjeç në skenë

77-vjeç në skenë, “Babai” emocionon aktorin protagonist

    Nata e parë e komedisë së trishtë “Babai” dhe publiku e përjetoi shfaqjen maksimalisht. Vetë aktori kryesor u emocionua mjaft me duartrokitjet e shumta...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!