Saturday, December 4, 2021

Tag: 1979 & 2015

Elbasan, lagja Kala, 1979 & 2015

    Nga Kozma Borova Elbasan, lagja Kala, foto te bera ne te njejtin vend ne vitet 1979 (nga filmi “Pertej mureve te gurta”) dhe 2015                      
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!