Sunday, August 14, 2022

Tag: (1951)

Aktori vlonjat Ilirian Ali, (1951)

    Ilirian Ali, (1951). Aktor .Lindi ne Vlore ,me 17 nentor .Kreu Institutin e Larte te Arteve per aktor me 1978, dhe nga ky vit...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!