Tuesday, October 19, 2021

Tag: 17 vjet pa Teodor Kekon

Sot, 17 vjet pa Teodor Kekon, vëllai: Takimi dhe fotoja e...

    Xhuli Keko, bashkëshortja e Teodor Kekos, jeton prej vitesh në Holandë. Ka krijuar jetën e saj atje dhe këtë e shohin përditë miqtë e...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com