Surprizon Edi Rama, bëhet pjesë e filmit të Ermal Mamaqit/ Ja roli që do të luaj dhe si do të shfaqet

0

 

 

 

Ditën e sotme kanë përfunduar xhirimet e filmit më të ri të Ermal Mamaqit, i cili do të titullohet “I love Tropoja”.

Vetë Ermali ndau në profilin e tij në Instagram një video me aktorët gjatë përfundimit të xhirimeve, ku ishin mbledhur të gjithë së bashku.

 

Pjesë e kastit të aktorëve do të jenë personazhe të famshëm VIP, madje ndër ta edhe Kryeministri Rama!

Në rrjet po qarkullojnë disa foto ku Rama shihet mes kastit të aktorëve, i veshur me të zeza, një bluzë të kuqe dhe paruke në kokë.

 

Ai ka vendosur lente në njërin sy dhe me siguri të gjithë do të habiteni me pamjen e tij. Ndërkohë, mbetet të presim derisa filmi “I love Tropoja” të dalë në çdo kinema.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here