SULEJMAN PITARKA FLET PER AKTOREN VIOLETA MANUSHI – VIDEO NGA AKTORET SHQIPTARE

0

Interviste e shkeputur nga emisioni Surprize: Skenari dhe drejtimi; Juela Meçani: Regjia; Jani Tane: Idea nga; Dhimiter Pecani, Valter Qarri: Maj…1998.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here