Sot do mbushte 65 vjeç, Agron Llakaj bën urimin e ndjerë për Metin e “Parodistëve të Vlorës”

0

Muhamet Liko, u nda nga jeta vitin e kaluar, duke lënë një boshllëk të madh në grupin e njohur të Parodistëve të Vlorës.

Sot i ndjeri do të mbushte 65 vjeç.

Në këtë ditë, komediani Agron Llakaj ka bërë një urim të ndjerë për Muhamet Likon ku shkruan:

I dashur Meti…

Artistet e medhenj nuk vdesin asnjehere… Ata kane nje vend te rendesishem ne zemren e publikut! I tille ishte dhe Meti i Vlores… Sot do mbushte 65 vjet… Me kete video mesazh dua te jem prane familjes se tij, prane parodisteve dhe miqve te mi, Afrimit dhe Agronit… Meti eshte mes nesh! “The show must go on”!/noa.al/

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here