Shuhet në paqe babai i aktorit të mirënjohur Kastriot Çaushi

0

Ndahet nga jeta babai i aktorit te mirënjohur Kastriot Çaushi, Namik Çaushi, humbi betejën e tij të fundit.

Ai u shua në paqe në moshën 93-vjeçar, mbas një jete të suksesshme, plot stuhi, baba dhe bashkëshort i shkëlqyer, një nga ata personazhe të rrallë që meritojnë titullin njeri.

Faqja jone ngushëllon dy vajzat, djalin dhe gjithë të afërmit e Namik Çaushit. U prehtë në paqe!

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here