Reshat Arbana del nga spitali: Ja gjendja shëndetësore e aktorit

0

 

 

Një lajm i mirë për të gjithë dashamirësit e artit shqiptar dhe aktorit Reshat Arbana.

Aktori Reshat Arbana u shtrua me urgjencë në pavionin e Kardiologjisë në QSUT, për shkak të një sëmundje ishemike të zemrës e quajtur Angina Pectoris.

Fatmirësisht mësohet se aktori ka dalë nga spitali dhe është në gjendje të mirë shëndetësore.

Një lajm që tronditi zemrat e gjithë artdashësve dhe njerëzve të thjeshtë anembanë kombit mbi shëndetin e “Nderi i Kombit”, “Artist i Popullit”, Reshat Arbana..!

Pas një problemi kardiak që kaloi dje në spitalin “Nënë Tereza”, sot Baca është pranë familjes në shtëpine e Tij…!

Të shkuara, Bacë!

Dita t’u bëftë njëmijë!

Diell shpirtit tënd si diell!

Shënim: Ky lajm është i mirëpërcjellur nga të gjitha mediat online në rrjetet sociale!

 

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here