Reagimi i parë i Eugent Bushpepës: Nuk gjej fjalë të përshkruaj ndjesinë që kam

0

 

 

Pas kthimit të tij në Shqipëri, një ditë pas përfundimit të Eurovisionit, ku  Shqipëria u rendit e 11 pas një performance të shkëlqyer, Eugent Bushpepa ka ka reaguar për herë të parë përmes një postimi në Facebook.

 

 

Ai shkruan se ndihet i lumtur për dashurinë dhe përkrahjen që ka marrë dhe se nuk gjen fjalët për të përshkruar ndjenjat.

 

 

“Nuk gjej fjale qe te pershkruaj ndjesine qe kam, per dashurine, perkrahjen dhe komentet e ngrohta qe me keni dhene! Shume faleminderit Shqiperi! Shume faleminderit Europe!”, ka shkruar Bushpepa.

 

 

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here