Rajmonda Bulku mahnit me pamjen e saj të re, duket e mrekullueshme

0

 

 

Askush nuk mund ta besojë se aktorja e njohur Rajmonda Bulku është rreth të 60-ve të saj. Kjo pasi mosha për të duket se mbetet thejsht një shifër pasi sa here e sheh, të bie në sy pamja e saj mjaft e kuruar dhe linjat e mira.

 

E në fakt që aktorja  është një yll i skenës dhe ekranit shqiptar, kjo dihet e askush nuk mund të thotë të kundërtën. Por me këtë pamje të re ku shfaqet së fundmi në ekran, me krehjen fisnkike dhe veshjen, Rajmonda Bulku, aktorja e mirënjohur, na mahniti me klasin dhe sharmin e saj të pavdekshëm.

 

Një grim i kujdesshëm dhe këpucët, i shkojnë shkëlqyeshëm jakës “teatrale” në lejla, që thyen të zezën. Me plot gojën ajo mund të quhet një “diva” e vërtetë!

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here