Puthjet në skenë të Ndriçim Xhepës – A është bashkëshortja xheloze?

0

 

 

Ndriçim Xhepa është një nga aktorët më të mëdhenj e më të dashur për shqiptarët, por që qëndron larg intervistave. Ai ka bërë një rrëfim të rrallë këtë herë në studion e “Zonës së lirë”.

Ka folur rreth fëmijërisë, karrierës, por edhe familjes. Xhepa ka qenë ndër të paktët, apo të vetmit aktorë që ka shkëmbyer puthje në buzë gjatë roleve në filma dhe teatër. Çani e ka pyetur nëse bashkëshortja e tij ndihet xheloze.

Xhepa ka treguar se e shoqja është një mbështetje e madhe për të dhe pret me padurim rolin e radhës për të shoqin.

 

 

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here