Pak ditë pas ndarjes nga jeta, vajza e Xhevdet Ferrit përlot rrjetin: Lamtumirat nuk janë përgjithmonë…

0

16 janari ishte një ditë zie jo vetëm për familjne Feri por për të gjithë shqiptarët. Në këtë datë aktori i dashur për të gjtihë shqiptarët u nda nga jeta.

Ky ishtë një lajm i hidhur jo vetëm për familjen, miqtë, kolegët, të gjithë dashamirësit e artit, për ata që e njohën nga afër atë, por edhe për gjithë publikun.

Dhe  sot kur kanë kaluar 2 javë, që kur aktori  mbylli sytë përgjithmonë, e bija Bora nëpërmjet një postimi në rrjetin social Instagram, ka hedhur ndjesitë e mallit:

“Lamtumirat nuk janë përgjithmonë; lamtumirat nuk janë fundi. Ato thjesht kanë kuptimin se më mungon derisa të takohemi sërish. Më mungon papi” ka shkruar e bija në Instagram.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here