“Open Cinema” starton nje maratone te vertete ne Belsh 15-21 Qershor 2019.

0

 

 

 

Open Cinema, starton në qytetin e Belshit, nën Kujdesin e veçantë të Kryetarit të Bashkisë z.Arif Tafani, dt.15 Qershor ditën e shtunë ora 20:30, pedonalja e re buze Liqenit.

 

Një maraton e vërtet, e cila fillon në orën 20:30 dhe mbaron në orën 01 pas mesnate. Plot surpriza e të ftuar, Aktor të skenës dhe të ekranit, nën prezantimin e ikonës Silvana Braçe.

 

Te ftuar, naten e pare, Birce Hasko, Bujar Asqeriu, Suela Konjari, Herion Mustafaraj, Gerti Ferro, Genti Hazizi etj.

 

 

 

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here