Njihuni me vajzën simpatike të aktores Anila Bisha

0

 

 

Aktorja e njohur Anila Bisha prej kohësh nuk është parë në ekran; duket se i është përkushtuar jetës së saj familjare e sidomos fëmijëve. Para pak muajsh aktorja u shfaq me vajzën e saj në studion e Rudina Magjistarit në TVKlan.

 

Ajo që bie në sy është paraqitja e vajzës, tepër simpatike dhe në ngjashmëri të madhe me nënën e saj. Epër ata që nuk e njohin ende ne po ju sjellim disa foto të Anila Bishës me vajzën e saj.

 

 

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here