Një çift që nuk mund të zevëndësohet …Barnaba “Çmendurisht i dashuruar” – Innamorato pazzo 1981

0

 

 

 

Mund të krijon histori pafund me princesha që bien në dashuri me njerëz të zakonshëm, por vendin e princeshë Cristina-s (Ornella Muti) dhe shoferit karizmatik të quajtur Barnaba (Adriano Celentano) nuk do ta zërë asnjë dyshe tjetër.

 

Shoferi i autobuzit, çmendurisht i dashuruar pas princeshës delikate na dhuroi kaq shumë skena dhe batuta sa sot e kësaj dite i shohim edhe të përdoren në Instagram nga të rinjtë që ndoshta s’e kanë idenë ç’film kanë humbur!

 

 

 

 

 

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here