Me lot në sy dhe dhimbje në zemër, Parodistët e Vlorës vajtojnë ikjen e Muhamet Likos

0

 

 

Mes dhimbjesh dhe lotësh të familjarëve, miqve, shokëve dhe dashamirësve të tij po i jepet lamtumira e fundit Muhamet Likos, një prej parodistëve që u nda nga jeta krejt papritur dje në moshën 65-vjeçare.

 

Fotot tregojnë lotët e dhimbjes në sytë e kolegëve teksa po zhvillojnë homazhe në teatrin ” Petro Marko”.

 

Muhamet Liko humbi jetën papritur pas një ataku kardiak në Itali ku kishte shkuar për një kontroll shëndetësor rutinë.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here