Me floket pa lyer dhe pa filtra instagrami/ Ja si dukeshin VIPAT shqiptar kur ishin ne gjimnaz

0

Shumë pak nga vipat shqiptar i kanë fotot e së shkuarës, të cilat mund t’i demaskonim për shkak të operacioneve dhe ndryshimeve të shumta që mund të kenë bërë me kalimin e kohës.

Në shkollat amerikane, ruhet një album me të gjithë nxënësit e gjimnazit, për të dokumentuar këto vite.

Diçka e tillë nuk ndodh në vendin tonë, megjithatë për t’iu shuar kuriozitetin se si kanë qenë vipat tanë po  sjellim disa foto të siguruara nga metropol24.

Çiljeta

Majlinda Bregu

Saimir Tahiri dhe Julka Gramo

Marina Vjollca

Aurela Gaçe

Monika Lubonja

Xhemi Shehu

Era Istrefi

Dafina Zeqiri

Ledri Vula

Dua Lipa

Luana Vjollca

Enca

Arbana Osmani

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here