Mbyllet ‘E Diela Shqiptare’! Ardit Gjebrea bën rrëfimin prekës pas 11 viteve në televizion

0

 

 

 

11 vite rrjesht që modertori i njohur Ardit Gjebrea drejton programin shumë të njohur çdo të djelë “E diela shqiptare”. Dhe ditën e sotme modertori ka falenderuar të gjithë stafin e tij si dhe publiku që e ka shoqëruar gjatë këtyre 11 vite.

 

Statusi i tij i plotë:

“E diela shqiptare” sot përfundoi vitin e 11të. Mirënjohja ime është për skuadrën që punon me pasion, besim dhe dashuri, për skuadrën që nuk tha një herë: u lodha, nuk bëhet. Është kjo skuadër që më jep motiv të jem aty edhe kur jam i pamundur, të bëj gjithçka që të ndihen mirë jo vetëm me mua, por mbi të gjitha me njëri tjetrin’.

‘E nëse them që ne jemi familja e madhe e të dielës shqiptare, është meritë e skuadrës familje që punon për këtë program. Dhe së fundi, falënderoj çdo shikues që për 11 vite me besnikëri na ndjek, që ndan me ne gëzimin dhe lotin, muzikën dhe protagonizmin. Sepse kryefjala e vërtetë e programit, janë ata që na ndjekin.

Çdo telekomandë që mbetet tek #edielashqiptare është shpërblimi i vetëm i mundit të çdo dite. Faleminderit me zemër!

 

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here