Kujt i ngjan Bruno Shllaku ?

0

 

 

Mbrëmjen e kësaj të premte, në emisionin ‘Zonë e Lirë’ ishin të ftuar aktorët e  ‘Lufta dhe paqja…pa pilaf’ e cila shfaqet në skenën e teatrit “Migjeni” në Shkodër.

Një kastë aktorësh kanë ardhur në studio për të folur më tepër për shfaqjen e tyre. Mes tyre edhe emra të njohur të skenës shqiptare dhe aktorë të mëdhenj si Gëzim Kruja dhe Zef Deda.

 

 

Pëprara se të fillonte intervistat me aktorët, drejtuesi i emisionit Arian Çani, ka ngritur një pyetje për regjisorin e shfaqjes Bruno Shllakun i cili i duket i veçantë në pamjen e tij.

“Kujt i ngjan Bruno”, ishte pyetja e Çanit për të ftuarit në studio.

Përgjigjet ishin nga më të ndryshmet.

Po ju si  mendoni kujt i ngjan Bruno?/Zoneelire.al

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here