“Ku mora vesh unë ç’putha!”, Rita Lati rrëfen puthjen e filmit “Parrullat” me Artur Gorishtin: Aq desha…

0

 

 

 

Rita Lati ka rrëfyer momentet e sikletshme nga filmi“Parrullat” i regjisorit Gjergj Xhuvani. Aktorja e humorit Rita Lati ka rrëfyer momentet e sikletshme nga filmi“Parrullat” i regjisorit Gjergj Xhuvani. Në një nga fragment të filmit, Rita dhe Artur Gorishti janë puthur.

 

Teksa ishte e ftuar në emisionin “E Diell”, aktorja shumë e dashur për publikun tregon se: “Binte shiu litar nga zjarrfikësja, Artur Gorishti që më shikonte në sy dhe dyshonte nëse do e puthja seriozisht duke qenë se jam aktore humori.

 

Unë aq desha, mora forca dhe me ujin që na përplasej në fytyrë, mbylla sytë dhe pastaj nuk mora vesh më ç’putha”, u shpreh Rita Lati duke shkaktuar të qeshura në publik.

 

 

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here