Korça nën petkun e dëborës, fotot e mahnitshme që s’duhet t’i humbisni

0

 

 

Kur qyteti i bukur i Korçës zbardhet nga dëbora. Qyteti ofron një peisazh të mrekullueshëm në këto ditë.

 

Janë të shumtë ata që zgjedhin të dalin për një shëtitje në rrugicat e qytetit, duke ia shtuar dhe më shumë bukurinë qytetit.

 

Dikush duke luajtur me topa bore, dikush duke qeshur, Korça duket të ketë mjaft gjallëri në ditë si këto.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here