KOMEDIA “KOPRACI” – VIDEO NGA AKTORET SHQIPTARE

0

 

Komedi nga Molier me regji të Ervin Çulit; skenografia dhe kostumet: Durim Neziri.

Interpretojnë aktorët: Robert Ndrenika – AP -; Yllka Mujo; Arben Derhemi; Piro Malaveci; Inida Gjata; Julieta Bitri; Dritan Boriçi; Roland Trebicka – AM -; Monika Lubonja; Fadil Kujovsa; Neritan Liçaj; Suela Konjari. Shkurt 2005.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here